KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13061508
nr 1306 1508
Emile Zoir
(1867-1936), Sverige
Oljemålning, Marint motiv. Signerad. Olja på duk, 50x78cm
Carl Emile Zoir, svensk målare och grafiker född 1867, död 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:02:41
7/2 12:16:13
Emile Zoir
Läs mer om Emile Zoir